אודותינו

הזמנות לחתונה בחיפה

 

 

בית הדפוס המתקדם של חברת אלתן שוכן בחיפה ומספק לתושבי העיר והסביבה מגוון שירותי הדפסה מתקדמים. בין היתר אנו אמונים על עיצובם, הפקתם והדפסתם של כרטיסי ביקור בחיפה, הזמנות לחתונה ואירועים נוספים, וכן מחברות וספרים, מעטפות ועוד שורה ארוכה של מוצרים. ברשותנו מצויות מיטב מכונות ההדפסה הדיגיטלית בצבע ובשחור לבן, ואנו מציעים מגוון רחב של גימורים, סוגי ניירות ואפשרויות עיצוב באמצעות מחלקת הגרפיקה. העבודה נעשית על ידי צוות עובדים ותיק ומסור המלווה את הלקוח בכל שלבי ההדפסה, ומסייע לו בבחירות הסגנוניות בהתאם לטעמו וצרכיו. כל זאת, בדגש על מחירים אטרקטיביים ועל רמת הביצוע הגבוהה ביותר.

 

עיצוב והדפסת הזמנות לחתונה

מבחינת האורחים, החתונה מתחילה עם קבלתה של ההזמנה. מצד אחד עליה להכיל את הפרטים הבסיסיים כגון שם האולם וכתובתו, שעת ההגעה והחופה, שמות ההורים והמחותנים, הוראות מיוחדות וכדומה. מצד שני, עליה להעביר מבחינת תוכן ועיצוב את המסרים המבוקשים מצד בעלי השמחה, כגון של אירוע רציני ויוקרתי, מסר קליל יותר ואפילו הומוריסטי, תמונות וציטוטים. לשם כך אנו מעמידים לרשותכם מגוון עשיר של דוגמאות קיימות, גוונים וטקסטורות של דפי הזמנות, וכמובן שתוכלו גם לעצב את ההזמנה בהתאם לרעיונות שלכם. צוות הגרפיקה שלנו ישמח לסייע לכן בתכנון ועיצוב הזמנות לחתונה בחיפה, ואנו כמובן מחויבים להעבירן במועד.

 

עיצוב והדפסה של כרטיסי ביקור

אין ספק שכרטיס הביקור משפיע באופן מהותי על הרושם של לקוחות, ספקים וגורמים אחרים העובדים עם בית העסק. על כן, יש לעצבו בתשומת לב גדולה תוך איזון בין הכנסת הפרטים הרלוונטיים, שמירה על קו נקי ופרקטי, והתאמה לעיסוקכם. לדוגמא, קיים הבדל גדול בין עיצוב כרטיס הביקור לעורך דין, לתכשיטנית או לטכנאי מחשבים. בדיוק למען מטרה זו עומדת לרשותכם מחלקת הגרפיקה של אלתן, עם שורה ארוכה של דוגמאות קיימות והמון רעיונות יצירתיים לעיצוב הכרטיס האישי שלכם. יש לציין כי הכרטיסים מודפסים על נייר 250 גרם ומעלה, ושניתן לבחור צורות גימור ומרקמים שונים כגון מט או למיניציה מבריקה.

 

לפרטים נוספים והזמנות

להזמנת כרטיסי ביקור והזמנות ולחתונות ואירועים, צרו קשר עם נציגי חברת אלתן בטלפון

שמספרו 04-8477461.

 

אלתן דפוס דיגיטלי

;var google_conversion_language = 'en';var google_conversion_format = '2';var google_conversion_color = 'ffffff';var google_conversion_label = ' ';var google_conversion_value = 0;