אודותינו

שירותי הדפסה

 

 

 

חברת אלתן מספקת שירותי הדפסה משוכללים למגוון רחב של לקוחות בכל רחבי ישראל. בית הדפוס שממוקם בחיפה מעמיד לרשות לקוחותיו מכונות הדפסה מהשורה הראשונה, ביניהן מכונות להדפסה צבעונית ברמה גבוהה, וכן מכונות זירוקס עבור הדפסות שחור לבן המשמשות בעיקר להוצאה לאור, ספרות טכנית ורפואית. כל המכונות שברשותנו ערוכות לקבל קבצים ולעבוד לפי סריקה, ובנוסף לכך אנו מספקים כריכות מכל סוג ופתרונות רבים לגימורים איכותיים. העבודה נעשית על ידי צוות מנוסה ובעל ותק רב, המסוגל לספק פתרונות מגוונים לתחומי הדפסת מידע משתנה, סגירת קבצים, בניית וניהול ארכיוני קבצים, ושירותי שינוע אל ומאת הלקוחות.

 

מגוון רחב של שירותים

חברתנו מספקת שורה ארוכה של מוצרי הדפסה דיגיטלית המלווים בתמיכה מקצועית מלאה וברמה הגבוהה ביותר של איכות וגימור. לפניכם מספר דוגמאות:

  • ברושורים – עימנו תוכלו לעצב ולהדפיס ברושורים (פליירים) לכל מטרה, לרבות עיצובים בגדלים שונים, בצבע ושחור לבן, הדפסה חד או דו צידית, וקשת רחבה של מרקמים, מראה, עובי וסוג נייר. בנוסף, ניתן לשדרג את הפלייר באמצעות הוספה של למיניציה, ולהוסיף קיפולים על פי צורך. על מנת לסייע לכם במלאכת העיצוב אנו עומדים לרשותכם עם עצות וידע מקצועי עשיר.
  • לוחות שנה – אצלנו תוכלו להדפיס לוחות שנה מגוונים בעיצובים אישיים, לרבות לוח קיר, שולחני ומגנטי, וזאת בכל כמות החל מלוח בודד ועד להזמנות גדולות.
  • ספרים וחוברות – הדפסת ספרים וחוברות בצבע ובשחור לבן עבור כל מטרה, כולל אפשרות להדפסות בכמויות קטנות עד מסחריות. אנו מציעים גימור ברמה גבוהה במיוחד בהתאם לבחירת הלקוח, לרבות הידוק בספיראלה, הדבקה חמה ושידוך של חוברת בסיכות.
  • פנקסי חשבוניות – באלתן ניתן להזמין את כל הסוגים הקיימים של פנקסי חשבוניות, אשר כוללים מקור, מקור והעתק, ומקור בשני העתקים. אנו מציעים את הפנקסים בגדלי A4, A5 וכן פנקסי A4 המחולקים לשש קבלות בכל דף ("שישיות"). אפשר להזמין פנקסים בכל כמות במחיר אטרקטיבי, לרבות פנקסים בודדים המגיעים לרוב בזוג. יש לציין כי בדרך כלל ההדפסה מבוצעת בשחור לבן וכוללת את המספור לחשבוניות/ הקבלות.

 

למידע נוסף והזמנות

לביצוע הזמנות ולמידע על שירותי הדפסה באלתן ומוצרים נוספים שאנו מספקים, הינכם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון 04-8477461.

 

אלתן דפוס דיגיטלי

;var google_conversion_language = 'en';var google_conversion_format = '2';var google_conversion_color = 'ffffff';var google_conversion_label = ' ';var google_conversion_value = 0;